Ocena: 2

OK Go

I Won’t Let You Down


Zdjęcie OK Go - I Won’t Let You Down

Co jest gorszego od kogoś, kto bardzo, BARDZO próbuje utrzymać naszą uwagę, robiąc coś ekstremalnie beztreściowego i niepotrzebnego? Niekryty Krytyk, a poza nim chyba tylko sok cieknący z worka na śmieci. Czy ludzie tracą za mało czasu w internecie? Czy zespół muzyczny tworzony przez grupę „jutuberów” może być dobry? Komu potrzebny jest tysięczny „filmik” kabaretowej formacji OK Go, w którym składa się i rozkłada parasolki przez pięć minut do nijakiej, generycznej muzyki? To co udało się za pierwszym razem – klip do „Here It Goes Again” z bieżniami, hit ery MySpace’a – i było akceptowalne jeszcze przez chwilę, OSIEM lat później po prostu „wieje sandałem”. Kompozycja a la odrzuty zespołu Chromeo. „Wiralowy” teledysk nagrany w jednym ujęciu, równie szalony i spontaniczny co piątkowe popołudnie w Dziale Kontrolingu. „Artyści”-przebierańcy, dla których muzyka jest tylko pretekstem do robienia kariery na Youtube i nakręcania kolejnej idiotycznej spirali „lajków” i „szerów”. To ja już wolę psa-pająka.

Kuba Ambrożewski (28 października 2014)

Oceny

Piotr Szwed: 3/10
Kuba Ambrożewski: 2/10
Jędrzej Szymanowski: 1/10
Średnia z 3 ocen: 2/10

Dodaj komentarz

Komentarz:
Weryfikacja*:
 
captcha
 
kuba a
[29 października 2014]
Wiem, że ten zespół ma swoją historię, niestety od 2006 roku (czyli całą wieczność) zajmuje się produkowaniem memów. Kolesie wolą trenować synchroniczną jazdę na rowerkach zamiast przyłożyć się do pisania kawałków.
Gość: jmarr
[28 października 2014]
Aleś, Panie, zjechał po całości. Ja tam "OK Go" z 2002 lubię. Takie bezpretensjonalne to było. Nie wiem, może teraz się zrobiło gorzej.

BTW, dzięki za przypomnienie tego "wieje sandałem". Po pół godzinie na Youtube stwierdzam, że język polski jednak rządzi.
Gość: grlzrbnck
[28 października 2014]
p.s. Mega thx za Ronikę. Top 3 w tym roku :)
Gość: grlzrbnck
[28 października 2014]
oh kaman! Przestańcie zajmować się recenzowaniem takich, ekhm, rzeczy i skupcie się na ciekawszych płytach. Np. JC + The Voidz :) Pewnie ją nieźle zjedziecie, ale bardzo Was lubię więc ciągle tli się we mnie nadzieja, że dacie jej szansę :)pozdro!

Polecamy

statystyka

Przeczytaj także