Redakcja Screenagers

Napisz do nas

Redakcja Screenagers:

 • Redaktor naczelny
  Marcin Małecki

 • Redaktor techniczny, administracja, layout
  Paweł Gajda

 • Promocja, reklama, patronaty medialne, kontakty z mediami
  Marcin Małecki

 • Grafika, fotografia
  Oliwia Kruszka
  Oliwia Nowakowska
  Paweł Smardzewski
  Basia Warniełło

 • Redakcja
  Oliwia Jaroń
  Marcin Kornacki
  Damian Kowal
  Jakub Małaszuk
  Mateusz Mika
  Grzegorz Mirczak
  Jakub Nowosielski
  Michał Stępniak
  Emilia Stachowska
  Michał Weicher
  Łukasz Zwoliński

 • Współpracownicy
  Tomasz Ciesiółka
  Maciej Kaczmarski
  Krzysztof Krześnicki
  Rafał Krause
  Michał Pudło
  Piotr Szwed
  Jędrzej Szymanowski
  Patryk Weiss

Informacje o serwisie Screenagers

Serwis muzyczny Screenagers.pl istnieje od marca 2003. Jego zadaniem jest informowanie o szeroko rozumianej muzyce alternatywnej. Odwiedzając Screenagers.pl możecie być pewni niezależnych w żaden sposób od rynku muzycznego tekstów, pisanych przez miłośników muzyki dla miłośników muzyki. Na łamach serwisu będziemy starali się wam opowiedzieć o naszych impresjach muzycznych, polecając wam nasze odkrycia, opiniując ważne płyty oraz odradzając te słabe.

Chcesz pisać dla Screenagers.pl?
Poszukujemy ludzi chętnych współtworzyć z nami Screenagers.pl. Jeżeli swobodnie poruszasz się w swoim ulubionym segmencie muzyki alternatywnej, a w dodatku potrafisz jasno i logicznie sprecyzować swoje myśli, być może uda Ci się dołączyć do redakcji. Zaznaczamy, że nie interesują nas pojedyncze teksty, lecz długotrwała i świadoma współpraca. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem mailowym redakcji. Zapraszamy!

Krótka notka historyczna
Serwis muzyczny Screenagers.pl (nazwa ta została zaczerpnięta z tytułu jednej z piosenek zespołu Muse, znajdujących się na albumie „Origin Of Symmetry") powstał w 2003 jako wspólna inicjatywa Tomasz Legiędzia, Przemysława Nowaka i Tomasza Tomporowskiego jako naturalne rozwinięcie idei grupy dyskusyjnej, istniejącej już od końca 2001 roku. Powołany do życia serwis miał wypełnić lukę informacyjną w polskich mediach w obszarze zdobywającej coraz większą popularność muzyki alternatywnej i niezależnej. Z czasem profil serwisu uległ zmianie, w praktyce rozszerzając się na pełne spektrum muzyki rozrywkowej. Obecnie serwis Screenagers.pl jest jednym z najdłużej istniejących na polskim rynku i najbardziej opiniotwórczych magazynów internetowych poświęconych muzyce alternatywnej. Oprócz działalności publicystycznej czynnie działa na rzecz rozwoju polskiej niezależnej i alternatywnej sceny muzycznej, wspierając swoim patronatem trasy koncertowe młodych wykonawców oraz ich wydawnictwa płytowe.

Polecamy

statystyka

Przeczytaj także